Chlöe Howl wystąpi przed Ellie Goulding

10 grudnia 2013
ok. 1 minuta czytania

Rudowłosa 17-latka śpiewająca cockney robi zawrotną karierę na Wyspach Brytyjskich. Chlöe Howl za teksty swoich piosenek przyrównywana jest już do Lily Allen, a jej wydana na początku tego roku EP-ka \”Rumour\” zachwyciła brytyjskich dziennikarzy muzycznych – \”The Guardian\”, \”Pitchfork\” i \”NME\” od razu zwróciły uwagę nie tylko na słowa jej piosenek, ale i zapadające w ucho melodie. Pierwszy singel \”No Strings\” zwrócił uwagę nie tylko mediów, ale i fanów elektroniczno-popowych utworów z przesłaniem. Dzieła dopełnił wydany w listopadzie utwór \”Paper Heart\”, do którego barwny wideoklip można obejrzeć tutaj.

Debiutancki album Chlöe Howl planowany jest na wiosnę 2014. Niedawno ogłoszono, że wokalistka trafiła do czołówki notowania BBC Sound Of 2014, wskazującego największe brytyjskie nadzieje muzyczne nadchodzącego roku.

Ostatnie bilety na koncert Ellie Goulding dostępne w są w bileteriach EMPiK, sklepy Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl i Biletin.pl na terenie całego kraju.

Przypomnijmy, że planowany na 6 lutego koncert Ellie Goulding został przeniesiony z warszawskiej Areny Ursynów na Torwar.