Chris Brown myśli jak mężczyzna

20 lipca 2011
ok. 1 minuta czytania

Obraz powstanie na bazie książki Steve’a Harveya, „Act Like a Lady, Think Like a Man: What Men Really Think About Love, Relationships, Intimacy, and Commitment”. Harvey, gospodarz programu „Steve Harvey Morning Show”, poznał w życiu wiele wspaniałych, zadbanych kobiet, które równocześnie potrafią prowadzić firmę, wychowywać kilkoro dzieci i aktywnie żyć także poza pracą i domem. Większość z nich nie umiała jednak przetrwać w związku z mężczyzną. Harvey twierdzi, że zna powód tych niepowodzeń i przekonuje, że w sprawach miłosnych kobiety nie powinny radzić się innych kobiet, ale wyłącznie mężczyzn.

Film koncentrować będzie się na czterech przebojowych kobietach. Wokalista prawdopodobnie wcieli się chłopaka jednej z nich. Kevin Hart zagra Steve’a Harveya.

Do obsady poza Brownem dołączyli także Meagan Good i Terrence J. Wcześniej udział w projekcie potwierdzili Michael Ealy i Taraji Henson.

Muzyczny dorobek Amerykanina zamyka longplay „F.A.M.E.” z marca 2011 roku. Artysta ma na koncie już kilka ról, głównie jednak w produkcjach telewizyjnych.