Christina Aguilera nie spoczywa na laurach

29 października 2010
ok. 1 minuta czytania

Piosenkarka, a od niedawna także aktorka, która sprzedała na całym świecie prawie 50 milionów płyt, ma wiele niespełnionych ambicji.

– Jest tyle celów, które chcę osiągnąć – oświadczyła gwiazda. – Lubię mieć apetyt na kolejne wyzwania. Jestem ekstremalną perfekcjonistką i osobą, która chce osiągać więcej, niż początkowo zakładała. Moją ambicją jest udział w większej liczbie projektów filmowych. Czuję, że jeszcze nie osiągnęłam takiego sukcesu, jaki by mnie zadowalał, ale z drugiej strony mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie taki dzień, w którym będę mogła odetchnąć i powiedzieć sobie, że dokonałam naprawdę wiele.

Najnowszy longplay Aguilery, „Bionic”, trafił do sklepów 7 czerwca. Od 18 lutego 2011 roku będzie można podziwiać ją w aktorskim debiucie – w musicalu „Show”.