Christina Aguilera otworzy Harrodsa

23 czerwca 2004
ok. 1 minuta czytania

23-letnia wokalistka pójdzie w ślady Pierce’a Brosnana, Sophii Loren i Victorii Beckham otwierając letnią wyprzedaż w domu handlowym Harrods przy Knightsbridge w Londynie.

Jak podaje gazeta „Daily Mirror”, artystka w stolicy Wielkiej Brytanii spędzi dwa dni, jednak pracować będzie tylko dwie godziny. W tym czasie będzie musiała przeciąć wstążkę, powiedzieć kilka słów do przybyłych na wyprzedaż, a następnie wziąć udział w śniadaniu z szefami Harrodsa i innymi VIP-ami. Zainkasuje za to 200 tysięcy funtów.

Zanim piosenkarka zgodziła się przyjąć propozycję, zażyczyła sobie kilku rzeczy, m.in.: prywatnego odrzutowca, zakwaterowania w apartamencie w pięciogwiazdkowym hotelu oraz szampana Veuve Clicquot i 10 butelek wody mineralnej w temperaturze pokojowej.

Mimo tych zachcianek rzecznik prasowy właściciela Harrodsa, Mohammeda Al Fayeda, przyznał, że firma jest bardzo zadowolona z umowy. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że artystka przyjęła osobiste zaproszenie pana Fayeda.

Aguilera ostatnio wydała album „Stripped”, który na świecie sprzedał się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy. Wokalistkę można zobaczyć w brytyjskiej telewizji w reklamie sieci komórkowej Virgin.