Christopher Martin wystąpi na Reggaeland w Płocku

17 maja 2012
ok. 1 minuta czytania

Christopher Martin zaczynał karierę muzyka reggae nietypowo, bo od zwycięstwa w popularnym programie Digicel Rising Stars, jamajskiej wersji „Idola” w 2005 roku. Miał wtedy zaledwie osiemnaście lat. Od tamtego czasu wylansował wiele przebojów, m.in. „Take My Wings”, „Giving It” i „I’ll Be Your Driver”. Jako pierwszy zwycięzca „Digicel Rising Stars” dostał się na listy przebojów z pierwszym nagranym przez siebie singlem „Love is All We Need”.

Jego talent zauważyli uznani muzycy z całego świata. Do współpracy zaprosili go Jamajczycy Shaggy i Busy Signal, ale też niemiecka gwiazda reggae Gentleman. Chętnie grają z nim także artyści z zupełnie innego muzycznego świata, np. amerykański wokalista Michael Bolton, który zaprosił go do udziału w swojej trasie koncertowej.

Festiwal odbędzie się w dniach 6-7 lipca. Na Festiwalu zagra Paprika Korp i grupa Fundamenty.

Do tej pory potwierdzono także udział kilku światowych gwiazd: dancehallowego mistrza z Jamajki Elephant Mana, należącego do czołówki europejskich wykonawców reggae Gentlemana, muzyka z Hawajów – J. Booga, rosyjskiego zespołu ska Saint Petersburg Ska-Jazz Review, kolejnego Jamajczyka Skarra Mucci, niemieckiego składu Kingstone Sound oraz polskiej grupy Vavamuffin.

Na terenie festiwalu znajdzie się pole namiotowe bezpłatne dla wszystkich, którzy wykupią karnet w cenie 30 złotych i się zarejestrują.

Więcej informacji pod tym adresem.