Céline Dion oskarżona o promowanie satanizmu

29 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

Céline Dion niedawno wypuściła neutralną-płciowo kolekcję ubrań dla maluchów. Linia o nazwie CELINUNUNU, w zamyśle artystki, ma być wolna od stereotypów i pozwalać dzieciom wybierać ubrania zgodnie z gustem czy preferencjami. – Marka, która wyzwala dzieci – głosi hasło reklamowe.

Nieokreślone genderowo koszulki, spodnie i bluzy, na których pojawiają się rysunki czaszek wzbudziły jednak kontrowersje. Swe oburzenie wyraził amerykański ksiądz, John Esseff, który podkreśla, że usuwanie różnic płciowych jest dziełem diabła.

– Diabeł sięga po nasze dzieci, poprzez to genderowe zamieszanie – komentuje kaznodzieja. – Kiedy dziecko się rodzi, pierwsze, co mówimy to, że to chłopiec lub dziewczynka. Twierdzenie, że nie ma różnicy jest szatańskie.

– Jestem przekonany, że w ten sposób diabeł rozsiewa swe szatańskie nasienie – dodał.

Céline Dion to pochodząca z Quebecu popowa wokalistka, znana z poruszających ballad. Wśród jej przebojów znajdują się „Nothing Broken but My Heart”, „The Power of Love”, „Think Twice”, „Because You Loved Me”, „It’s All Coming Back to Me Now”, „My Heart Will Go On” czy „I’m Your Angel”. W 2016 roku wydała ostatnią, francuskojęzyczną płytę „Encore un soir”. Céline Dion ostatnio można było usłyszeć na soundtracku do filmu „Deadpool 2”.