Cochise z Pawłem Małaszyńskim zapowiadają „118”

2 grudnia 2013
ok. 2 minut czytania

Longplay pojawi się w sprzedaży 10 lutego i stanowić będzie trzynaście różnych historii, opowiedzianych w mroczny, tajemniczy i rockowy sposób.

– Wielu krytyków muzycznych uważa, że trzeci album jest dla zespołu najważniejszy – komentuje perkusista, Czarek Mielko. – To na nim słychać dojrzałość muzyków i kierunek, w jakim zamierza podążać kapela. I tak też jest w przypadku „118”, płyty, która otwiera nowe drzwi i możliwości dla Cochise, a dzięki temu, że większość kompozycji namaszczonych jest energią naszych fanów, dostajemy naprawdę energetyczną i szczerą muzę, płynąca prosto z naszych serc i gotujących się w nas emocji.

Krótki teaser można znaleźć pod tym adresem.

Jeszcze w tym roku zespół będzie można zobaczyć w Krakowie w Rotundzie (13 grudnia) w Gomunicach, w klubie Bogart (14 grudnia) oraz w Katowicach w Old Timers Garage (15 grudnia).

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas), Czarek Mielko (perkusja). Dorobek grupy, poza debiutanckim demo „9”, obejmuje album „Still Alive” z 2010 roku, cover zespołu Danzig „Lick the Blood off my Hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the Blues” oraz płytę „Back to Beginning” z maja 2012 roku.
Paweł Małaszyński znany jest z filmów „Świadek koronny”, „Katyń”, „Skrzydlate świnie” czy „Sęp”. Ostatnio można go było podziwiać w serialu „Lekarze”. 7 lutego do kin trafi obraz „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego z udziałem Małaszyńskiego.