Cody ChesnuTT śpiewa w zwiastunie \”Co w duszy gra\”

29 czerwca 2020
ok. 1 minuta czytania

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania \”Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?\”. Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

W zaprezentowanym klipie słyszymy piosenkę \”Parting Ways\”, którą wykonuje Cody ChesnuTT. Antropolożka Dr. Johnnetta Cole i uznany jazzowy pianista Jon Batiste pełnili rolę konsultantów przy produkcji.

W obrazie głosów udzielają Tina Fey, Jamie Foxx, Questlove z grupy The Roots, Daveed Diggs, Angela Bassett, Richard Ayoade i Phylicia Rashad. Za reżyserię odpowiada Pete Docter (\”W głowie się nie mieści\”, \”Odlot\”). Premierę przesunięto na 20 listopada.