Coma i Hey gwiazdami Gdynia Rock Fest

29 listopada 2011
ok. 1 minuta czytania

Wydarzenie zaplanowane jest jako cykliczna trójmiejska odpowiedź na imprezy Rock In Arena w Poznaniu oraz Odjazdy w Katowicach.

Coma to aktualnie jeden z najpopularniejszych zespołów na polskiej rockowej scenie. Ostatnio wydany „Czerwony album” został świetnie przyjęty przez krytyków, cieszy się też niezwykłym powodzeniem wśród publiczności.

W Gdyni wystąpi także Hey. Ostatni longplay formacji – „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy” – przez wielu uważany jest za szczytowe osiągnięcie grupy.

Na Gdynia Rock Fest zaprezentuje się również happysad. Formacja niedawno wydała jubileuszowy krążek „Zadyszka” z okazji 10-lecia istnienia grupy. Z pewnością występ w Gdyni będzie miał jednak charakter przekrojowy, dzięki czemu usłyszymy większość przebojów kapeli.

Pierwszą edycję gdyńskiej imprezy uświetni koncert zespołu Armia. Kierowana przez Tomasza Budzyńskiego formacja świętuje w tym roku XX-lecie wydania kultowego albumu „Legenda”. Utworów z tego krążka nie zabraknie także na pewno podczas występu w lutym w Hali Sportowo-Widowiskowej.

Poznańskie Muchy zaprezentują zarówno piosenki z dwóch wydanych już albumów, jak i przygotowywanego na 2012 rok trzeciego krążka. Przed trójmiejską publiką zaprezentuje się także lokalny zespół Trupa Trupa kierowany przez poetę Grzegorza Kwiatkowskiego. Wachlarz ich inspiracji rozciąga się od The Beatles czy The Velvet Underground, po zimną falę, elektronikę czy punk.

Bilety w cenie 69/79 zł do nabycia w systemach ebilet.pl, Ticketpro.pl oraz Eventim.pl.