Coma znów symfonicznie

7 września 2011
ok. 1 minuta czytania

Kapelę wspomoże Orkiestra Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego. Będzie to największe widowisko symfoniczne z udziałem polskich wykonawców.

– Praca nad projektem Coma symfonicznie to wyjątkowe wyzwanie – przyznaje dyrygent. – W oparciu o doświadczenia zeszłorocznej trasy akustycznej udało nam się jeszcze bardziej zacieśnić język muzycznej ekspresji. Wiele utworów uzyskało nową szatę dźwiękowa, czasami mgliście – pastelową, a w innych momentach wręcz energetyczną i drapieżną. W najbliższym projekcie zaprezentujemy również kilka nowych utworów. Współpraca z Comą sprawia nam wiele radości, a sądząc po reakcji fanów jak i fachowej krytyki muzycznej – udaje nam się wypracować taki efekt artystyczny, który zadowala nawet najbardziej wymagających.

Coma dała już dwa koncerty z orkiestrą – premierowy w czerwcu 2009 w Gdańsku oraz we wrześniu 2010 w Warszawie. Pierwsze z tych wydarzeń zostało zarejestrowane na płycie, „Coma symfonicznie”, której premiera zbiegła się z datą drugiego występu.

Ceny biletów na koncert w Kielcach:
kat I (sektor A) / kat II (sektor B) / kat III (sektor C)
– przedsprzedaż: 100 zł/ 80 zł/ 60 zł

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem Ticketpro.pl, Bilety24.pl oraz w sieci salonów Empik.

W dniu imprezy bilety dostępne wyłącznie w kasach Amfiteatru w cenach 110 zł/ 90 zł/ 70 zł.