Combichrist i Filter w Gdańsku

10 marca 2016
ok. 1 minuta czytania

Norwesko-amerykański kolektyw Combichrist posiada w pełni uzasadnioną reputację jako wyzwalacz stuprocentowej ekscytacji w piekielnej przejażdżce po industrialu, elektronice, metal-corze, latających fragmentach perkusji i nieustającym nawet na chwilę szaleństwie. Uzbrojeni w najnowszy album i przepełnieni seksem, narkotykami oraz rock’n’rollem Combichrist chcą Ciebie.

Filter, czyli amerykańska industrial rockowa legenda, to zespół, który właściwie nie potrzebuje przedstawiania. Ich albumy należą do klasyki gatunku, dwa z nich pokryły się platyną, a po wydaniu najnowszego „Crazy Eyes” zespół ponownie jest w trybie niepohamowanego ataku. Na scenie zmiotą Was z nóg niepowtarzalnym głosem Richarda Patricka, który wyzwala unikalne połączenie agresji oraz emocji.

Pochodzące z Hamburga Lord of the Lost dorobiło się opinii jednego z najlepszych koncertowych zespołów w Niemczech za sprawą surowego połączenia mrocznego rocka, industrial metalu i dzikich występów. Na żywo nie biorą jeńców i doskonale pasują do jadących z nimi w trasę ekip zza oceanu.

Bilety: 95 zł w przedsprzedaży/110 zł w dniu koncertu.