Common i Sara Bareilles śpiewają dla Mary Elizabeth Winstead

26 września 2018
ok. 1 minuta czytania

Mary Elizabeth Winstead gra tytułową Ninę Geld, błyskotliwą i prowokującą komiczkę, której kariera sceniczna zaczyna się coraz lepiej układać. Jej życie prywatne natomiast to katastrofa. By pozbyć się upierdliwego eks-chłopaka i przygotować się do mogącego zmienić życie przesłuchania Nina wyjeżdża do Los Angeles. Tutaj poznaje Rafe’a (Common), pod wpływem którego zmieni swoje poglądy dotyczące niemal wszystkiego co wydarzyło się do tej pory w jej życiu.

W filmie grają także Beau Bridges, Kate Del Castillo, Chace Crawford, Clea DuVall, Jay Mohr, Melonie Diaz, Camryn Manheim, Mindy Sterling oraz Angelique Cabral.

Scenariusz, w którym pojawia się wiele wątków autobiograficznych napisała Eva Vives. Ona też reżyseruje.

Laureat Oscara Common ostatnio wystąpił w obrazach „Legion samobójców”, „Barbershop: Na ostro” i „John Wick 2”, a wcześniej chociażby w serialu „Hell on Wheels: Witaj w piekle”. Niedawno zapowiedział udział w thrillerze „Three Seconds” z Rosamund Pike i Clive’em Owenem, dramacie „Saint Judy” z Michelle Monaghan oraz romantycznej komedii „Best Day of My Life” z Renée Zellweger. Najnowszy album artysty, „Black America Again”, ukazał się w listopadzie 2016 roku.

Mary Elizabeth Winstead można było ostatnio oglądać w trzecim sezonie „Fargo”.

38-letnia Sara Bareilles pochodzi z Kalifornii i ma na koncie już piec albumów z których ostatni to „What’s Inside: Songs from Waitress” z 2015 roku. Niedawno zagrała Marię Magdalenę w telewizyjnej wersji Musicalu „Jesus Christ Superstar”.