Corey Taylor nikomu nie ufa. Nowy singiel w sieci

24 września 2020
ok. 1 minuta czytania

\”I don\’t trust anyone… who uses God as an excuse/I don\’t trust anyone… so fuck you, and anyone who looks like you\” – brzmią pierwsze słowa kawałka o mocnym rockowo-metalowym charakterze.

\”Culture Head\” jest następcą nagrań \”CMFT Must Be Stopped\” i \”Black Eyes Blue\”, które fani poznali w lipcu oraz \”HWY 66\”, który trafił do sieci na początku miesiąca.

Utwory zapowiadają solową płytę wokalisty, \”CMFT\”, która ukaże się 2 października. Album \”CMFT\” powstawał od dłuższego czasu, dlatego w zestawie znalazły się zarówno całkiem świeże numery, jak i kawałki, które Corey napisał gdy był nastolatkiem. Sesja odbyła się w studiu Hideout w Las Vegas, pod okiem producenta Jaya Rustona. Coreyowi towarzyszył zespół w składzie: Christian Martucci (gitara), Zach Throne (gitara), Jason Christopher (bas) i Dustin Robert (perkusja).

Corey Taylor to frontman nagradzanego Grammy multiplatynowego zespołu Slipknot oraz rockowego giganta Stone Sour. Artysta może także poszczycić się książką – \”Seven Deadly Sins\” – na liście bestsellerów \”New York Timesa\” oraz rolami filmach \”Fear Clinic\”, \”Officer Downe\” czy \”Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą\” oraz serialu \”Doktor Who\”.