Córka Vina Disela zatrudniła Cardi B

11 marca 2020
ok. 1 minuta czytania

O kulisach zatrudnienia Cardi B aktor opowiedział podczas programu „Jimmy Kimmel Live”. Okazuje się, że to pięcioletnia córka Vina Disela naciskała by ten zatrudnił raperkę. Tata uznał, że pomysł jest znakomity i poprosił scenarzystę o napisanie roli dla Cardi B.

W roli głównej w filmie „Szybcy i wściekli 9” ponownie zobaczymy Vina Diesela. Poza nim w filmie pojawią się także Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Lucas Black, Sung Kang oraz John Cena. W obsadzie znajdują się także Michael Rooker, Ludacris, Charlize Theron, Helen Mirren, Finn Cole, Nathalie Emmanuel, Anna Sawai, Lex Elle, Ozuna i Cardi B.

Scenarzysta Chris Morgan, który pracował przy wszystkich częściach samochodowej sagi od czasów obrazu „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” z 2006 roku musiał zrezygnować ze względu na konflikt terminów. Twórca pracował bowiem nad spin-offem „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, którego bohaterami są postacie odtwarzane przez Dwayne’a Johnsona i Jasona Stathama. Scenariusz pisze więc Daniel Casey, który ma na koncie film „Kin”.

Obraz „Szybcy i wściekli 9” trafi do kin 22 maja 2020 roku. Za kamerą ma stanał Justin Lin.