Courtney Love z synami anarchii

9 lipca 2014
ok. 1 minuta czytania

Jedną z centralnych postaci „Synów anarchii” jest członek motocyklowego gangu, Jax (Charlie Hunnam), który jako młody ojciec musi zmierzyć się z zupełnie nowymi obowiązkami. W „Sons of Anarchy” występują także Mark Boone Junior, Kim Coates, Tommy Flanagan i Katey Sagal.

Rockmanka wcieli się w postać panny Harrison, nauczycielki Abla, najstarszego syna Jaksa (Charlie Hunnam). Gościnny udział w nadchodzących odcinkach zapowiedział także Marilyn Manson, który wcieli się w Rona Tully, więźnia o nazistowskich poglądach.

Do sieci trafiła minizapowiedź, którą można zobaczyć pod tym adresem. Cykl powróci na antenę we wrześniu.

Love ostatnio próbowała wskrzesić Hole w składzie z połowy lat 90., na razie jednak nic konkretnego z tego nie wyszło. W 2010 roku ukazał się ostatni album zespołu, „Nobody’s Daughter”.

Jedyna solowa płyta Amerykanki to „America’s Sweetheart” z 2004 roku. Na początku maja artystka wydała podwójny singel „You Know My Name”/ „Wedding Day”.

Wokalistka ma na koncie kilka ról, które przyniosły jej uznanie krytyków i branży. Najważniejszą jest postać Althei, którą wdowa po Kurcie Cobainie sportretowała w dramacie „Skandalista Larry Flynt” Miloša Formana. Kreacja przyniosła jej nominację do Złotego Globa. Ostatni raz 49-letnia dziś gwiazda wystąpiła w obrazie „Straight to Hell Returns” z 2010 roku.