Courtney Love zaatakowana w Paryżu

26 czerwca 2015
ok. 1 minuta czytania

Amerykańska wokalistka twierdzi, że została zakładniczką podczas konfliktu pomiędzy taksówkarzami a kierowcami Ubera w Paryżu.

– Zatrzymali naszego kierowcę, auto zaatakowali metalowymi pałkami – napisała na Instagramie Courtney Love. – To naprawdę jest Francja? Bezpieczniej jest w Bagdadzie. Panie prezydencie Francois Hollande, gdzie do cholery jest policja? We Francji jest legalne atakowanie turystów?

Ostatecznie wokalistka została uratowana przez dwóch motocyklistów. Zdjęcie zniszczonego samochodu oraz samej Courtney Love w otoczeniu zadowolonych oswobodzicieli można zobaczyć na Instagramie gwiazdy.

Jedyna solowa płyta Courtney Love to „America’s Sweetheart” z 2004 roku. Na początku maja 2014 roku artystka wydała podwójny singel „You Know My Name”/ „Wedding Day”, a na początku tego roku wystąpiła we współczesnej operze „Kansas City Choir Boy”.

Artystka niedawno potwierdziła udział w filmie Jamesa Franco, „The Long Home”. Na koncie ma już kilka ról. Ostatnio wystąpiła w serialach „Synowie anarchii”, „Imperium” i „Zemsta”. Największe uznanie przyniosła jej kreacja Althei w dramacie „Skandalista Larry Flynt” Miloša Formana (Złoty Glob).