DaBaby z Justinem Bieberem

19 października 2020
ok. 1 minuta czytania

Informacje przekazał raper po tym jak jeden z fanów zapytał go kiedy zaśpiewa w duecie z Justinem Bieberem.

– Kiedy nagrasz coś z Justinem Bieberem? Przeszlibyście do historii – napisał fan. – Mamy już pięć piosenek – odparł raper.

Niewiadmo czy są to kompozycje DaBaby, Biebera czy wspólne.

DaBaby to fenomen na hiphopowej scenie. Odkąd podpisał kontrakt z Interscope w 2019 roku zgromadził ponad 7 miliardów streamów. Ostanie wydawnictwo rapera \”Blame It on Baby\” pochodzi z kwietnia 2020 roku.

\”Changes\”, piąty album studyjny Justina, zadebiutował na szczycie Billboard 200 w lutym. Bieber po raz pierwszy w karierze pojawił się na szczycie Billboard R&B Albums chart w tygodniu premierowym. \”Changes\” było #1 w Apple Music w 85 krajach i dotychczas sprzedało się w nakładzie przekraczającym 4 mln egzemplarzy na całym świecie.

Z liczbą miesięcznych słuchaczy w Spotify przekraczającą 65 milionów, Bieber stal się najbardziej popularnym artystą w platformie. Przekroczył także imponującą liczbę 147 mln obserwujących na Instagramie oraz 50 mln subskrypcji na YouTube – żaden inny muzyk nie może pochwalić się takim wynikiem w serwisie.

W trakcie całej kariery Justin Bieber zgromadził ponad 68 miliardów streamów oraz ponad 68 milionów egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie.

We got like 5 of em https://t.co/TbkuDqViaB— DaBaby (@DaBabyDaBaby) October 17, 2020