Dakota Johnson umawia się z Chrisem Martinem

14 grudnia 2017
ok. 1 minuta czytania

– Znają się już dość dobrze i dobrze im ze sobą – ujawnił informator „Us Weekly”. – Wysyła jej swoje utwory, by je oceniła. To coś więcej niż romans.

Inne źródło podaje, że gwiazdorska para spotyka się od października. – Wolą spędzać czas w jego domu i nie afiszować się ze swym związkiem – dodaje informator.

28-letnią aktorką i 40-letniego frontmana Coldplay widziano razem na koncercie Nicka Cave’a w Izraelu. Dakota Johnson była też na występie zespołu Chrisa w Buenos Aires.

Dakota Johnson kojarzona jest przede wszystkim z kinowym hitem „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i jego squelami „Ciemniejsza strona Greya” i czekającym na przyszłoroczną premierę „Nowe oblicze Greya”. Zagrała też w nowej wersji dramatu „Odgłosy” („Suspiria”) czy komedii „Jak to robią single”.

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to „A Head Full Of Dreams” z grudnia 2015 roku. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę „Kaleidoscope”. Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.