Daria Zawiałow z Piotrem Roguckim

20 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Na Facebooku wokalistki pojawiło się jej wspólne zdjęcie z liderem Comy. – Czarno-czarni na ścianie z Titanica – czytamy podpis pod fotką. – Planujemy i działamy. U mnie przy tym jaka radość ogromna! A Wy dowiecie się wszystkiego już baaaardzo niedługo. I może też będzie radość.

Przypomnijmy, że Zawiałów szykuje się do premiery swego debiutanckiego albumu. Longplay zatytułowany „A kysz!” ukaże się 3 marca.

Singlami promującymi wydawnictwo są „Malinowy Chruśniak” (do obejrzenia tutaj) i „Kundel Bury” (tutaj). Oba teledyski cieszą się dużą popularnością polskich internautów (łącznie ponad 2 miliony wyświetleń).

Oto tracklista:
„Malinowy Chruśniak”
„Kundel Bury”
„Skupienie”
„Miłostki”
„Lwy”
„Chameleon”
„Nie Wiem Gdzie Jestem”
„Król Lul”
„Pistolet”
„Noce Ukryte”
„Niemoc”

Piotr Rogucki na koncie ma trzy solowe wydawnictwa „Loki – wizja dźwięku”, „95-2003” i „J.P. Śliwa”. Coma, w której śpiewa, to jedna z najpopularniejszych rockowych formacji na polskiej scenie. Pochodząca z Łodzi ekipa zasłynęła singlami „Spadam” i „Leszek Żukowski”. Na koncie mają 6 Fryderyków i 6 utworów, które dotarły do top 10 Listy Przebojów Trójki, w tym numer 1 „Los cebula i krokodyle łzy”.