Daria Zawiałow z przyszłymi modelkami

29 października 2019
ok. 1 minuta czytania

Daria Zawiałow pojawiła się w ostatnim odcinku programu „Top Model”. Jeśli myślicie, że miała tam do wykonania jakieś zadanie to jesteście w błędzie. To Daria przygotowała zadanie dla uczestników programu. Całą dziewiątkę zaprosiła do udziału w nowym teledysku. Sprawdźcie jak modele wypadli w roli aktorów, w klipie do utworu „Punk Fu!”, wyreżyserowanym przez Piotra Onopę.

„Punk Fu!” to kolejny utwór pochodzący z wydanej w marcu płyty „Helsinki”. Album pokrył się już złotem, na Oficjalnej Liście Sprzedaży zadebiutował na 5 miejscu i od 32. tygodni utrzymuje się w pierwszej pięćdziesiątce najchętniej kupowanych polskich płyt. Do tej pory album promowały single: „Nie dobiję się do Ciebie”, „Szarówka” oraz „Hej Hej!”. Już niebawem album będzie można ponownie usłyszeć na żywo podczas jesienno-zimowej trasy koncertowej „Helsinki Tour Vol. 2”.

W teledysku wystąpili: Olga Kleczkowska, Anna Jaroszewska, Dawid Woskanian, Kinga Wawrzyniak, Klaudia Chojnacka, Klaudia El Dursi, Michał Gała, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz.