Dave Grohl gra i śpiewa z Guns N' Roses

15 listopada 2017
ok. 1 minuta czytania

Lider Foo Fighters wykonał z GN’R jeden z największych przebojów bandu, „Paradise City” z albumu „Appetite for Destruction”. – Akurat był w okolicy – powiedział Axl Rose, tuż przed tym jak Dave Grohl pojawił się na scenie. Amatorski zapis występu znaleźć można poniżej.

Foo Fighters zagrają w tej samej hali dziś, 15 listopada.

Przypomnjmy, że w latach 90. rockmani raczej się nie przyjaźnili, wręcz przeciwnkie Nirvana i Guns N' Roses byli skłóconymi rywalami.

Guns N’Roses w przyszłym roku wystąpią w Polsce i zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Koncert odbędzie się 9 lipca 2018 roku.

Guns N' Roses pozostaje jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Ich największe przeboje to „Sweet Child o' Mine”, „You Could Be Mine”, „Paradise City” czy „November Rain”. Kapelę obecnie tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze).

Foo Fighters to działająca od lat 90. grupa, która w swojej karierze sprzedała ponad 30 milionów płyt. Wśród ich największych przebojów znajdują się „Learn to Fly”, „Everlong”, „Best of You” czy „The Pretender”. 15 września ukazał się najnowszy album kapeli, „Concrete And Gold”.