Dave Grohl z mamą w telewizji

19 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Produkcja \”From Cradle to Stage\” doczeka się premiery 6 maja na Paramount+. W cyklu, który powstał na podstawie tak samo zatytułowanej książki pani Virginii Grohl, gościnnie pojawią się Pharrell Williams, Tom Morello z Rage Against the Machine, Miranda Lambert czy Geddy Lee z Rush oraz ich matki. Składająca się z 6 odcinków seria została wyreżyserowana przez Dave\’a Grohla. Zwiastun \”From Cradle to Stage\” można obejrzeć poniżej.

\”From Cradle to Stage\” nie jest jedynym okołomuzycznym projektem rockmana. 30 kwietnia na platformę Amazon Prime Video trafi dokumentalny film Grohla, \”What Drives Us\”. Na październik frontman Foo Fighters zapowiedział z kolei premierę książki \”The Storyteller\”.

W ubiegłym tygodniu ukazała się piosenka \”Eazy Sleazy\” Micka Jaggera z udziałem Dave\’a Grohla.

Foo Fighters to działająca od lat 90. grupa, która w swojej karierze sprzedała ponad 30 milionów płyt. Wśród ich największych przebojów znajdują się \”Learn to Fly\”, \”Everlong\”, \”Best of You\” czy \”The Pretender\”. Najnowszy album kapeli, \”Medicine at Midnight\”, ukazał się w lutym 2021 roku.