Dave Grohl znów udowodnił, że jest najfajniejszym rockmanem na świecie

16 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Sabryn, fanka Foo Fighters, na zawsze zapamięta koncert zespołu w Waszyngtonie i spotkanie z liderem, Dave’em Grohlem. Dziewczyna otrzymała od wokalisty jego… używany but.

Przypomnijmy, że latem ubiegłego roku frontman spadł ze sceny podczas występu w Szwecji i złamał nogę. Od tego czasu, w ekipie Foo Fighters jest ortopeda. Kiedy podczas spotkania na backstage’u, Dave zobaczył, że jedna z jego fanek jest o kulach, niezwłocznie sprowadził swego lekarza na konsultacje. Ortopeda zwrócił Sabryn uwagę, że noga dobrze się goi gdy jest w bucie. Dziewczyna odpowiedziała, że jej buty są za małe, wiec Dave, niewiele myśląc, podarował jej swój trampek.

– Chodziłam w nim przez resztę wieczoru – wspomina Sabryn. – To najfajniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i prawdopodobnie najzabawniejsza.

Oczywiście cała dość surrealistyczna sytuacja została uwieczniona na zdjęciach. Fotki można znaleźć na Twitterze Sabryn.

Foo Fighters, uważani za najfajniejszy rockowy zespół na świecie, 15 września wydali najnowszy album, „Concrete And Gold”.

Działająca od lat 90. grupa w swojej karierze sprzedała ponad 30 milionów płyt. Wśród ich największych przebojów znajdują się „Learn to Fly”, „Everlong”, „Best of You” czy „The Pretender”.