David Guetta bierze na warsztat przebój Whitney Houston

2 lipca 2021
ok. 2 minut czytania

Do pomocy przy nowym singlu David Guetta zaangażował wpływowego brytyjskiego trendsetera, DJ-a i radiowca, MistaJama, który zasłynął audycjami w BBC Radio 1 i BBC Radio 1Xtra, a ostatnio związany jest z Capital i Capital Dance.

– Dorastając słuchałem pierwszej płyty Whitney Houston, na której właśnie było \”How Will I Know\” – powiedział MistaJam. – Nadal mam ten winyl. Fajnie było odwrócić słowa piosenki i zmienić je w \”If You Really Love Me (How Will I Know)\” – od tekstu o początku romansu do czegoś o końcu związku. Od dawna podziwiam Davida Guettę i bardzo chciałem z nim pracować. Na dodatek, dołączył do nas John Newman, któremu kibicuję od początku jego kariery.

Jak wspomniał MistaJam, trio uzupełnił John Newman, jeden z najbardziej charyzmatycznych, brytyjskich wokalistów.

– Od dawna marzyłem, by nagrać nową wersję przeboju Whitney – komentuje pop-soulowy artysta. – To dla mnie absolutnie wyjątkowa piosenka. Odświeżenie jej, przestawienie nieco innej historii, dodanie swoich emocji było niezapomnianym doświadczeniem. Nie wspominając o współpracy z Davidem Guettą, z którym chciałem coś nagrać odkąd pamiętam

David Guetta to artysta, którego przedstawiać nie trzeba. Ma ponad 51 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify i wylansował takie hity jak \”Titanium\” (featuring Sia), \”Hey Mama\” (featuring Nicki Minaj, Bebe Rexha and Afrojack) czy \”Sexy Bitch\” (featuring Akon). \”Titanium\” ma już ponad miliard streamów, a Guetta może pochwalić się dwiema nagrodami Grammy, sześcioma numerami 1 na brytyjskiej liście przebojów oraz kooperacjami z wszystkimi wielkimi od Justina Biebera przez Charli XCX po Aviciiego. Ostatnio wylansował kolejny przebój \”BED\” z Joelem Corrym i RAYE.