David Guetta rozpali twoje ciało z Nicki Minaj i Lil Wayne’em

23 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Piosenka nosi tytuł „Light My Body Up”. Słychać w niej dwoje gości, Nicki Minaj i Lil Wayne’a. Utwór zapowiadany jest jako murowany taneczny hit. Można go sprawdzić pod tym adresem.

David Guetta już parokrotnie współpracował z Nicki Minaj. Twórcy mają na koncie piosenki „Hey Mama”, „Turn Me On” i „Where Them Girls At”. Kawałek „Where Them Girls At” zanotował 120 mln streamów w serwisie Spotify, a „Hey Mama” może się pochwalić miliardem wyświetleń na YouTubie.

David Guetta to dwukrotny laureat Grammy, który może pochwalić się sprzedażą 50 mln płyt i singli oraz dwoma miliardami streamów piosenek tylko w serwisie Spotify. Skomponował soundtrack na piłkarskie mistrzostwa Europy we Francji w 2016 roku. Ostatnia duża płyta Francuza to „Listen” z 2014 roku.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą „Pink Friday”. Dwa lata później wydała „Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, „The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach.

34-letni Lil Wayne ma na koncie już ponad 100 mln sprzedanych płyty i singli. W 2017 roku ma się ukazać jego dwunasty studyjny album „Tha Carter V”.