Dawid Podsiadło, Rebeka, Paula i Karol oraz wielu innych artystów na Enea Spring Break

15 lutego 2016
ok. 2 minut czytania

Na festiwalu nie zabraknie promującego nowy album „Annoyance and Disappointment” Dawida Podsiadło, którego wiosenna trasa wyprzedała się w całości przed jej rozpoczęciem (sprzedano 17 tysięcy biletów). Na Enea Spring Break wystąpi także Rebeka – będzie to pierwszy poznański koncert promujący nową płytę duetu zatytułowaną „Davos”. Na kwietniowym festiwalu zagrają także dawno niewidziani w Poznaniu Paula i Karol.

Pełna lista wykonawców dołączających do składu Enea Spring Break prezentuje się następująco:
Dawid Podsiadło
Divines
Dry Forest
Hatti Vatti + Lady Katee
Ida Wenøe (Good Because Danish Presents)
Lari Lu
Legendarny Afrojax
Marika
Martim Monitz
Paula i Karol
Rebeka
Sarcast
Sherpa (Good Because Danish Presents)
Shivers & Shakes
Sonar
SUUMOO
Wherethebirdssleep
Young Stadium Club

Partnerem Enea Spring Break jest Red Bull. Dzięki tej kooperacji do Poznania przyjedzie Red Bull Tour Bus, który będzie jedną z festiwalowych scen. Zagrają na nim między innymi Marika oraz Young Stadium Club.

Szczegółowy harmonogram wszystkich scen podamy bliżej terminu festiwalu, zaś już teraz możemy ogłosić, że Stara Rzeka wystąpi w czwartek 21 kwietnia w Sali Wielkiej CK Zamek, Dawid Podsiadło oraz Taco Hemingway w piątek 22 kwietnia na Placu Wolności, Rebeka w sobotę 23 kwietnia w Sali Wielkiej CK Zamek, a Brodka tego samego dnia na Placu Wolności.

Na imprezę można kupić wyłącznie 3-dniowe karnety w cenie 89 zł. Są dostępne na stronach: Go-ahead.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Biletomat.pl i Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.