Dawid Podsiadło zaprasza ma koncerty we wrześniu

21 kwietnia 2021
ok. 2 minut czytania

– Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy – czytamy w komunikacie artysty. – W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy. Na szczęście widzimy bardzo realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, gdyż wraz z rosnącą liczbą wykonanych szczepień płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na wakacje dużych plenerowych koncertach. Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy dadzą znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów. Zdajemy sobie sprawę jak trudna także dla Was jest obecna sytuacja i miniony, pełen trudnych doświadczeń, rok. Dlatego tym bardziej dziękujemy, że jesteście z nami i że zdecydowaliście się cierpliwie poczekać na spotkanie, które mieliśmy odbyć już prawie rok temu. Wiemy, że minęło już dużo czasu, ale prosimy – jeżeli możecie zachowajcie swoje bilety także tym razem i spotkajmy się we wrześniu. Jesteśmy przekonani, że wraz z postępującym programem szczepień pozytywne scenariusze, które mówią o uzyskaniu odporności populacyjnej zrealizują się i tym razem będziemy w stanie zagrać dla Was bez przeszkód.

– Chcąc przypomnieć Wam atmosferę dużych wydarzeń, za którą tak wszyscy tęsknimy, przygotowaliśmy niepublikowane wykonanie utworu \”No\” zarejestrowane podczas pamiętnego koncertu na PGE Narodowym w 2019 roku – dodał wokalista.

W czerwcu do sprzedaży trafią ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie – największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób. Wszystkie bilety na koncerty na stadionach w Gdańsku i Wrocławiu zostały wyprzedane.

Dawid Podsiadło niedawno pojawił się gościnnie w singlu \”Za krótki sen\” Darii Zawiałow. Ostatni album muzyka to \”Małomiasteczkowy\” (2018).