Death To All wracają do Polski

16 listopada 2015
ok. 1 minuta czytania

Steve Di Giorgio (Death, Testament, Sadus), Gene Hoglan (Death, Testament, Dark Angel), Bobby Koelble (Death) i Max Phelps (Exist) zaprezentują przekrojowy set złożony z najlepszych kawałków pionierów death metalu. Amerykanie w całości odtworzą też płytę, bez której techniczny death metal byłby podgatunkiem niezwykle ubogim – „Symbolic”.

W 2015 roku minie równo 20 lat od wydania albumu. Albumu, który silnie wpłynął na kształt technicznej odmiany death metalu i był kolejnym potwierdzeniem kreatywnego geniuszu Chucka Schuldinera.

W roli supportu pojawi się niemiecka formacja Obscura. Bawarską grupę mieliśmy już okazję gościć w Polsce, chociażby jako support Death To All. Obscura rodzimym maniakom deathmetalowego łojenia znana była z pewnością już wcześniej, bo płyty wydaje od 2006 roku. Warto dodać, że przez skład Obscura przewinęli się muzycy znani również z Necrophagist, Spawn Of Posession, Blotted Science, Edenbridge czy Thulcandra. Kapela ma na koncie płyty „Retribution”, „Cosmogenesis” i „Omnivium” z 2011 roku, a na rok 2016 zapowiada album „Akroasis”, którego współproducentem jest znany z Triptykon V.Santura.

Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu.