Deathstars w Polsce: Koncerty przeniesione

5 sierpnia 2020
ok. 2 minut czytania

Z powodu zagrożenia spowodowanego rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19, jesienna trasa zespołu Deathstars przeniesiona została na wrzesień 2021 roku.

Koncerty grupy zaplanowane na 29 i 30 września 2020 roku odbędą się w następujących terminach: 21 września 2021 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka oraz 22 września 2021 roku we wrocławskiej Pralni.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowych terminach koncertów. Ze względu na zmianę terminu wydarzenia, uruchomiliśmy również możliwość dokonywania zwrotów.

Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci eBilet.pl proszone są oczekiwanie na wiadomość z instrukcjami zwrotów ze strony bileterii.

Bilety na koncerty są nadal dostępne tutaj.

W świecie gotyckiego i industrialnego metalu nazwa Deathstars jest darzona wielkim kultem. Powstały w 2000 roku w malutkim Strömstad, a od lat rezydujący w Sztokholmie zespół, ciężko pracował na uznanie i status, które osiągnął po blisko dekadzie ciężkiej pracy. Główne siły napędowe kapeli to gitarzysta i klawiszowiec Emil \”Nightmare Industries\” Nödtveidt (młodszy brat legendarnego Jona, lidera Dissection) oraz wokalista Andreas \”Whiplasher Bernadotte\” Bergh. Oprócz nich w składzie są jeszcze: Jonas \”Skinny Disco\” Kangur (basista i wokalista), powracający do grupy po latach gitarzysta rytmiczny Eric \”Cat Casino\” Bäckman oraz perkusista Marcus \”Nitro\” Johansson (dołączył w 2019 roku).

Nazwa Deathstars zaczęła szybko docierać do coraz większego grona odbiorców na świecie po albumie \”Night Electric Night\” z 2009 roku. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce notowań w Szwecji i bardzo podobał się również w Niemczech, gdzie połączenie metalu i gotyku zawsze miało mnóstwo oddanych fanów. Jeszcze więcej dobrego uczyniło Szwedom supportowanie jednych ze swoich największych idoli, Rammstein. Mieli okazję podziwiać ten zestaw także polscy fani.

Kiedy: 21 września (wtorek) 2021
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, 11 Listopada 22
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 22 września (środa) 2021
Gdzie: Wrocław @ Pralnia, ul. Krakowska 100
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions