Debiutancka EP-ka zespołu Paris Jackson

16 czerwca 2020
ok. 2 minut czytania

Paris Jackson współtworzy duet The Soundflowers z Gabrielen Glennem. Ich pierwsza, imienna EP-ka ukaże się 23 czerwca. Muzyka, którą proponują to mieszanka akustycznego indie i folku, z elementami bluesa, soulu, bluegrass country i reggae.

Artyści poznali się w jednym z klubów na Sunset Strip w Los Angeles, gdy Glenn występował ze swą kapelą TrashDögs. – Pokazaliśmy sobie nasze piosenki, a nawet na miejscu napisaliśmy kilka razem – mówi Gabriel. – Wszystko działo się bardzo naturalnie, bo po prostu do siebie pasowaliśmy. I nasze głosy, i nasz styl pisania. Nigdy nie spotkałem kogoś, kto tak współgrałby z moim brzmieniem.

Poniżej można obejrzeć amatorski klip z występu The Soundflowers.

Oto tracklista „The Soundflowers”:
1. „Your Look (Glorious)”
2. „Geronimo”
3. „Notes On A Ghost”
4. „In The Blue”
5. „Best Version Of Myself”

Niedawno Paris Jackson dostała angaż do filmu „Habit”. W obrazie Bella Thorne portretuje imprezową dziewczyną, która wikła się w niebezpieczny układ z dilerami narkotykowymi. Dziewczyna wpada na pomysł by wyplątać się z sytuacji udając zakonnicę. Paris Jackson portretuje Jezusa, który jest przewodnikiem dziewczyny. Producent filmu Donovan Leitch opisując projekt użył zwrotu „wczesny Tarantino”. W filmie zagrają też Bria Vinaite, Libby Mintz oraz muzycy Josie Ho, Gavin Rossdale, Jamie Hince i Alison Mosshart a także modelka Andreja Pejic.

Paris Jackson ma na koncie role w serialu „Star” Lee Danielsa. Artystkę można było również zobaczyć w klipie The XX do nagrania „I See You”, gdzie pojawiła się u boku gwiazdy „Stranger Things”, Millie Bobby Brown.