Debiutancki album Viki Gabor już w sprzedaży

4 września 2020
ok. 2 minut czytania

Tytuł płyty – jak mówi sama Viki – jest namiastką jej świata, do którego zaprasza swojego słuchacza. Subiektywnej strefy otwartej na zmiany, pełnej muzyki i różnych brzmień. Świata, do którego na szczęście nie musi uciekać, ale który jest jej odskocznią od dnia codziennego. Utwory, które prezentuje wokalistka na debiutanckim albumie, udowadniają, że Viki nie boi się eksperymentować z różnymi brzmieniami, zarówno popowymi jak i elektronicznymi. Płyta demonstruje skalę jej możliwości wokalnych oraz artystycznych. Próbując swoich sił wraz z siostrą Melisą współtworzy autorskie utwory.

Viki Gabor pracowała nad materiałem z producentami polskimi i zagranicznymi. Jak sama podkreśla – zawsze stara się, by jej piosenki były uniwersalne, tak aby każdy mógł je interpretować na swój sposób. Gabor niejednokrotnie w swoich argumentacjach ukazuje swoją dojrzałość oraz świadomość otaczającego nas świata i konsekwencji, które niosą za sobą nasze czyny, zarówno jeśli chodzi o środowisko, jak i relacje międzyludzkie.

Dla najbardziej oddanych słuchaczy album \”Getaway (Into My Imagination)\” dostępny jest w edycjach DELUXE oraz PREMIUM albumu, zawierające dodatkowe utwory, gadżety oraz merch od wokalistki.

Premierze albumu towarzyszy szeroka promocja uwzględniająca m.in. udział w koncercie KFPP Opole 2020 w dniu premiery, czyli 4 września, podczas którego Viki zaprezentuje utwór \”Superhero\” w koncercie \”Od Opola do Opola\”.

Już 5 września fani Viki będą mieli okazję spotkać się z wokalistką w ramach organizowanego eventu promocyjnego w Galerii Młociny, podczas którego artystka udzieli krótkiego wywiadu oraz będzie podpisywała płyty.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior w 2019 roku. Dziś ma ponad 70 milionów streamów i wyświetleń oraz podwójną platynę za singiel \”Superhero\” oraz platynę za singiel \”Ramię w ramię\”.