Debiutancki singel Mannei, żony Artura Boruca

14 czerwca 2018
ok. 1 minuta czytania

Utwór jest utrzymany w klimacie nastrojowego R&B i w warstwie melodycznej odwołuje się do tradycji najlepszych popowych kompozycji polskich z lat 90., w których muzyka elektroniczna idealnie współgra z gitarowymi solówkami.

– To utwór, który opowiada o trudnościach, jakie napotykamy w momentach zwątpienia w miłość – wyjaśnia wokalistka. – O tym, jak wiele jesteśmy w stanie poświecić walcząc o nią i jak łatwo zatracamy się w tej walce, zapominając o sobie.

Teledysk powstał przy współpracy Sary z reżyserem Jakubem Jakielaszkiem. – Klip jest formą wizerunkową – opowiada twórca. – Nie szukaliśmy z Sarą zbędnej w tym przypadku historii, która mogłaby zamieszać w utworze. Chcieliśmy jedynie uwypuklić atuty muzyczne i dopełnić je pięknymi ujęciami pięknej wokalistki. Dlatego też wybraliśmy czarne tło, aby widz mógł się skupić na tym, co najważniejsze. Odważna decyzja, aby zrealizować takie zdjęcia opłaciła się – Sara jest profesjonalistką i współpraca z nią była jak zawsze na wysokim poziomie.

Z efektem można zapoznać się poniżej.

Singel jest zapowiedzią pierwszej płyty artystki „LoVe On Your Own”, która swoją premierę będzie miała już w sierpniu tego roku.