Debiutujący irlandzki muzyk u braci Coenów

12 października 2015
ok. 1 minuta czytania

Nagranie wykorzystane w promującym oraz klipie to „Go Head”. Piosenka funkowo-soulowego artysty zdobyła już pewną popularność w jego ojczyźnie, ale teraz Rocstrong może liczyć na międzynarodowy sukces. Za zamieszczenie utworu w zwiastunie odpowiada reprezentująca Irlandczyka firma w Los Angeles. – Cały czas trzymali to przede mną w tajemnicy – opowiada Andre J.P Bangala, jak naprawdę nazywa się muzyk.

Zapowiedź „Hail, Caesar!” z piosenką „Go Head” w tle można sprawdzić pod tym adresem. – To moje największe osiągniecie – napisał na Facebooku dumny Rocstrong. – Wkrótce ukażę się cały album. 10 nowych utworów.

Tutaj można posłuchać nagrania „Go Head” w całości.

Film „Hail, Caesar!” przedstawia losy Eddiego Manniksa (Josh Brolin), człowiek do rozwiązywania problemów gwiazd Hollywood. Postać Manniksa przypomina Freda Otasha, prywatnego detektywa, który w latach 50. gasił skandale związane z największymi nazwiskami światka filmowego.

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także George Clooney, Channing Tatum, Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Scarlett Johansson i Jonah Hill.

Premierę obrazu wyznaczono na 5 lutego 2016 roku.