Deep Purple na ostatnim koncercie w Polsce. Rockowa legenda zagra w Krakowie

30 października 2017
ok. 1 minuta czytania

W kwietniu tego roku ukazał się najnowszy, dwudziesty już w dorobku album Deep Purple,”inFinite” i w ramach trasy „The Long Goodbye Tour” promującej ten krążek, zespół dwukrotnie zagrał w naszym kraju. Trasa „The Long Goodbye Tour” dobiega końca i muzycy żegnają się ze sceną, będzie więc można ich podziwiać w Polsce już ostatni raz. Deep Purple wielokrotnie odwiedzali nasz kraj, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich ostatni występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem.

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od prawie 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór „Smoke On The Water” znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Bilety:
Stojące kat. 1 (płyta) – 210 / 230 zł
Stojące kat. 2 (Golden Circle) – 350 / 370 zł
Siedzące kat. 1 – 295 / 315 zł
Siedzące kat. 2 – 250 / 270 zł
Siedzące kat. 3 – 190 / 210 zł

Sprzedaży rozpocznie się 3 listopada na stronach: shop.metalmind.com.pl; ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl i biletin.pl.