Deep Purple wraca od Polski i żegna się z fanami

2 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Hardrockowa legenda przyjedzie do Polski w maju 2017, żeby zaprezentować publiczności materiał z nowego krążka „inFinite” i powiedzieć „do widzenia”. Trasą „The Long Goodbye Tour” muzycy żegnają się ze sceną. Muzycy wystąpią a 23 maja w łódzkiej Atlas Arenie i dzień później w katowickim Spodku.

Nowy album „inFinite” ukaże się na początku 2017 roku, a pierwszy singiel trafi do radia 20 stycznia. Produkcją materiału zajmuje się słynny Bob Ezrin (m.in. Pink Floyd, Kiss, Alice Cooper, Peter Gabriel). Odpowiadał on za brzmienie doskonale przyjętego albumu „Now What?!” z 2013 roku, który na razie zamyka dyskografię Depp Purple.

Zespół został uhonorowany miejscem w Rock n Roll Hall of Fame, a ich albumy „In Rock”, „Machine Head” i „Made In Japan” sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Wśród najważniejszych utworów bandu znajdują się „Smoke on the Water”, „Child In Time” czy „Perfect Strangers”.

Bilety w cenie od 180 zł pojawią się w sprzedaży od 7 grudnia na: Shop.metalmind.com.pl; eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl.