Demi Lovato jest Smerfetką

16 czerwca 2015
ok. 1 minuta czytania

W pierwszej kolejności widzimy Demi Lovato, której głosem mówi Smerfetka. Ponadto w wideo pojawia się Rainn Wilson jako Gargamel oraz Mandy Patinkin w roli Papy Smerfa. Materiał można znaleźć pod tym adresem.

Trzeci obraz o małych o niebieskich ludzikach ukaże się 31 marca 2017. Reżyserią projektu zajmuje się Kelly Asbury („Shrek 2”, „Gnomeo i Julia”).

Przypomnijmy, że filmy „Smerfy” (2011) i „Smerfy 2” (2013) przyniosły aż 910 milionów dolarów wpływów. Za kamerą tych pełnometrażowych obrazów stanął Raja Gosnell, przed – obok niebieskich stworków – występowali m.in. Neil Patrick Harris, Christina Ricci czy Hank Azaria. Smerfy pojawiły się w świecie popkultury w 1958 roku. W latach 80. telewizja NBC zrealizowała animowany serial, który podbił cały świat.

Demi Lovato można było podziwiać na małym ekranie w produkcjach „Glee” i „Sonny with a Chance”, a ostatnio potwierdziła udział w serialu „Od zmierzchu do świtu” („From Dusk Till Dawn”). Jej dyskografię zamyka album „Demi” z maja 2013 roku.