Demi Lovato miała myśli samobójcze

20 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Amerykańska wokalistka otwarcie opowiada o swoich stanach lękowych, walce z depresją czy radzeniem sobie z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi. Ostatnio przyznała, że myśli samobójcze miała już w wieku 7 lat.

– Miałam w życiu momenty o których nigdy nie mówiłam i nie wiem czy kiedykolwiek będę chciała mówić – opowiada Demi Lovato. – W wieku 7 lat myślałem żeby skończyć ze sobą, żeby ból jaki odczuwałam minął.

Artystka przyznaje też, że cały czas walczy z zaburzeniami łaknienia.

– Myślę, że nigdy nie pozbędę się uzależnienia od jedzenia – mówi Demi Lovato. – Zwalczyłam alkoholizm do tego stopnia, że po prostu w ogóle nie myślę o piciu, ale z jedzeniem nadal mam problemy.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej poprzednia płyta, „Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach „Glee”, „Od zmierzchu do świtu” i „Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” i „Charming”.