Demi Lovato niczego nie obiecuje

31 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Jesienią 2016 roku Demi zaskoczyła fanów informacją, że w 2017 roku chce zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Najwyraźniej zmieniła jednak zdanie.

\”No Promises\” pierwszy od blisko roku – od singla \”Body Say\” – nowy numer z udziałem artystki. Piosenka Cheat Codes to utrzymany w taneczno-słonecznym klimacie potencjalny wakacyjny hit. Mocno syntetycznego kawałka z popisami wokalnymi Lovato można posłuchać pod tym adresem.

Amerykanka w 2016 roku wydała album \”Confident\”, który dotarł do drugiego miejsca na liście \”Billboardu\”. Płyta została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Na jej dyskografię składa się pięć płyt, z których ostatnia to wspomniana \”Confident\”. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach \”Glee\”, \”Od zmierzchu do świtu\” i \”Zoolander 2\”. Niedawno użyczyła głosu Smerfetce w animacji \”Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski\”.

Cheat Codes tworzy trzech DJ-ów specjalizujących się w muzyce EDM i klubowych hitach. Rozgłos przyniósł im singel \”Sex\”, z samplami \”Let\’s Talk About Sex\” Salt-N-Pepa.