Demi Lovato niczym Adele

5 września 2016
ok. 1 minuta czytania

Amerykańska gwiazda popu postanowiła zaśpiewać utwór angielskiej koleżanki po fachu podczas jednego z koncertów. Na warsztat wzięła „When We Were Young” z albumu „25”. Pełnej emocji interpretacji mieli okazję posłuchać uczestnicy show w Cleveland. Jak prezentują się umiejętności wokalne Lovato można sprawdzić tutaj.

Pod tym adresem znajduje się natomiast wykonanie Adele z BRIT Awards 2016.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Na jej dyskografię składa się 5 płyt, z których ostatnia „Confident”, ukazała się w październiku 2015 roku. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach „Glee”, „From Dusk Till Dawn: The Series” i „Zoolander 2”.

Artystka weźmie udział w filmie „Get Smurfy” (gdzie użyczy głosu Smerfetce) oraz w animacji „Charming”. Nagrała też cover przeboju „I Will Survive” Glorii Gaynor na potrzeby kinowej wersji „Angry Birds”.

Adele ma na koncie trzy albumy „19” (2008), „21” (2011) i „25” (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów. Za przebój „Skyfall” do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda Angielka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.