Demi Lovato śpiewa po hiszpańsku i tańczy z Luisem Fonsi

17 listopada 2017
ok. 2 minut czytania

Wspólne nagranie Demi Lovato i Luisa Fonsi nosi tytuł „Échame La Culpa”. – Nagrywanie z Demi to wyjątkowe doświadczenie, ale to co zdumiało mnie najbardziej, to że chciała zaśpiewać po hiszpańsku i jak perfekcyjnie podeszła do słów i wymowy – zdradza Fonsi.

Bardzo filmowy teledysk do „Échame La Culpa” został nakręcony w Nowym Jorku na Brooklynie przez Carlosa Pereza. Kolorowe wideo przedstawia Demi w seksownej bieliźnie, a Luisa tańczącego na ulicy. Energetyzujący, zmysłowy obrazek można obejrzeć poniżej.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej poprzednia płyta, „Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach „Glee”, „Od zmierzchu do świtu” i „Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” i „Charming”. 29 września 2017 roku ukazała się najnowsza płyta Amerykanki, „Tell Me You Love Me”.

Demi jest również jedną z najbardziej popularnych influencerek w mediach społecznościowych. Artystka może się pochwalić niezwykle zaangażowaną grupą 153 milionów followersów.

Luis Fonsi, właściwie Luis Alfonso Rodríguez López-Cepero urodził się w San Juan. To portorykański piosenkarz i kompozytor, laureat nagrody Latin Grammy, który zyskał międzynarodową rozpoznawalność po wydaniu „Despacito”. Hit pobił wszelkie możliwe rekordy – w streamingu, sprzedaży i odsłonach na YouTube. Podczas ceremonii rozdania nagród Latin Grammy, artysta zdobył 4 statuetki w kategoriach: Record of the Year, Song of the Year, Best Urban Fusion / Performance oraz Best Music Video Short Version.

Louis Fonsi ma na swoim koncie kilkanaście albumów studyjnych. Ostatni z nich, „Despacito & Mis Grandes Exitos”, miał premierę w Polsce we wrześniu 2017 roku.