Demi Lovato w klipie Cheat Codes

17 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

„No Promises” pierwszy od blisko roku – od singla „Body Say” – nowy numer z udziałem artystki. Piosenka Cheat Codes to utrzymany w taneczno-słonecznym klimacie wakacyjny hit gatunku EDM. Numer ma już ponad 50 milionów odsłuchów na Spotifyu.

Do nagrania powstał ukazujący muzyków w różnych miejscach i stylizacjach klip. Wideo, w którym nie brakuje efektów specjalnych, można obejrzeć pod tym adresem. https://www.youtube.com/watch?v=jn40gqhxoSY

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Na jej dyskografię składa się pięć płyt, z których ostatnia to „Confident” z 2016 roku. Płyta została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach „Glee”, „Od zmierzchu do świtu” i „Zoolander 2”. Niedawno użyczyła głosu Smerfetce w animacji „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Cheat Codes tworzy trzech DJ-ów specjalizujących się w muzyce EDM i klubowych przebojach. Rozgłos przyniósł im singel „Sex”, z samplami „Let’s Talk About Sex” Salt-N-Pepa.