Demi Lovato w stanie stabilnym, ale odwołuje koncerty

25 lipca 2018
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka miała pojawić się w Atlantic City we czwartek i zagrać koncert na plaży. Organizator potwierdził, że jej występ został odwołany.

Jak donosi policja z Los Angeles karetka została wezwana na Laurel View Drive w Hollywood Hills, gdzie mieszka Demi Lovato. Artystka otrzymała od razu narcan, czyli lek znoszący działanie opioidów. Artystka przebywa w tej chwili w szpitalu.

Demi Lovato w tym roku opublikowała piosenkę „Sober” („Trzeźwa”). Gwiazda opowiadała w utworze o swej walce z nałogiem. W piosence wokalistka przeprasza swych bliskich za picie alkoholu.

Demi Lovato w marcu tego roku świętowała 6 lat trzeźwości.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, „Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to „Tell Me You Love Me ” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, „Liberation”.

Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach „Glee”, „Od zmierzchu do świtu” i „Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obrazie animacji „Książę Czaruś” („Charming”) opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.