Demi Lovato walczy z nałogami

2 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Dziś ukazała się płyta \”Dancing With The Devil… The Art Of Starting Over\”. Artystka jednocześnie zaprezentowała teledysk do numeru \”Dancing With The Devil\”, za który odpowiadają Demi Lovato i Michael D. Ratner. Wokalista wrzuciła do sieci także tekstówkę do kompozycji \”Met Him Last Night\”, czyli wspólnego dzieła z Arianą Grande.

Album \”Dancing With the Devil… The Art of Starting Over\”, zawierający 19 piosenek i trzy bonusowe kawałki jest uzupełnieniem filmu dokumentalnego \”Demi Lovato: Dancing With the Devil\”. Projekt dostępny jest w odcinkach na YouTube. Album i dokument w reżyserii Michaela D. Ratnera stanowią kronikę niemal śmiertelnego przedawkowania Demi Lovato w 2018 roku i jej późniejszej drogi do wyzdrowienia.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, \”Confident\” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to \”Tell Me You Love Me\” z 2017 roku. Lovato ma też aktorskie doświadczenie. Można było oglądać w produkcjach \”Glee\”, \”Od zmierzchu do świtu\” i \”Zoolander 2\”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach \”Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski\”.