Demi Lovato z Arianą Grande i Saweetie

23 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

Demi Lovato opublikowała na Twitterze minizapowiedzi, z których wynika że z Arianą Grande nagrała piosenkę \”Met Him Last Night\”, a z Saweetie \”My GFs are My BFs\”. Poza tym na płytę trafią także kolaboracje z Noah Cyrus oraz Samem Fischerem.

Album, zawierający 19 piosenek i trzy bonusowe kawałki jest uzupełnieniem filmu dokumentalnego \”Demi Lovato: Dancing With the Devil\”. Projekt ten będzie dostępny w czterech odcinkach na YouTube od 23 marca. Album i dokument w reżyserii Michaela D. Ratnera stanowią kronikę historii niemal śmiertelnego przedawkowania Demi Lovato w 2018 roku i jej późniejszej drogi do wyzdrowienia.

Płyta \”Dancing With the Devil… The Art of Starting Over\” ukaże się 2 kwietnia.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, \”Confident\” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to \”Tell Me You Love Me\” z 2017 roku. Lovato ma też aktorskie doświadczenie. Można było oglądać w produkcjach \”Glee\”, \”Od zmierzchu do świtu\” i \”Zoolander 2\”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach \”Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski\”.

#DWTDTAOSO @ArianaGrande https://t.co/GYw4G35fsB pic.twitter.com/J9PjpqOpDw— Demi Lovato (@ddlovato) March 22, 2021

#DWTDTAOSO @Saweetie https://t.co/GYw4G35fsB pic.twitter.com/9Zi5IDultK— Demi Lovato (@ddlovato) March 19, 2021