Depeche Mode w samochodowym kinie

26 czerwca 2020
ok. 3 minut czytania

„SPiRiTS in the Forest” to film dokumentalny, który mogliśmy oglądać jeszcze w zeszłym roku w kinach w całej Polsce, a także niepublikowane wcześniej nagrania z dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit z 2018 roku. Od dziś album dostępny na sklepowych półkach.

Fani, którzy chcą się poczuć jak na prawdziwym koncercie i obejrzeć go z rzeszą fanów zespołu, mogą wybrać na wyjątkowe pokazy w kinach plenerowych i samochodowych. Niesamowita atmosfera, która zbuduje się w tych miejscach, będzie najbliższa prawdziwemu koncertowi jak to możliwe. Największy z pokazów odbędzie się na Wrocławskim Stadionie, który korzysta z ekranu o wielkości 1500 metrów kwadratowych Pokazy odbędą się dzisiaj (26.06.2020) oraz w środę 01.07.2020.

Piątek – 26.06.2020
Lublin – Wirydarz Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków, godz. 20:30 – darmowe kino plenerowe

Warszawa – Chono Lulu Bistro & Bar, Ul. Mińska 25, godzina 21:00

Wrocław – Stadion Wrocław, Al. Śląska 1, godzina 22:30 – kino samochodowe, największy ekran w Europie, darmowe bilety do zdobycia w konkursach oraz na tej stronie

Poznań, ul. Głogowska 248 przy Wielkopolskiej Giełdzie Odzieżowej, godzina 24:00 – Samochodowe Kino Ferment

Trójmiasto – Ergo Arena, pl. Dwóch Miast 1, godzina 24:00 – Samochodowe Kino Ferment, szczegóły dotyczące biletów dostępne na stronie wydarzenia

Środa – 01.07.2020
Warszawa – Fala – Pawilon nad Wisłą, Płyta Desantu, godzina 21:00 – darmowe kino plenerowe

Reżyser Anton Corbijn ukazał nowy zamysł w tworzeniu muzycznego dokumentu. Narracje prowadzi sześciu fanów Depeche Mode z różnych zakątków świata. W filmie ukazane są ich skrajnie różne życiorysy, które łączy jedna rzecz – miłość do Depeche Mode. Kinowa wersja dokumentu „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” miała swoją premierę na 3 tysiącach ekranów w prawie 80 krajach w listopadzie. Produkcja została obejrzana przez 220 tysięcy osób. Dwie płyty CD z zestawu zawierają soundtrack „LiVE SPiRiTS” – wersję audio berlińskiego występu. Ten pakiet to z pewnością to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, jak również dla wiernych fanów i nowych słuchaczy. Soundtrack zawiera największe hity zespołu oraz utwory z płyty „Spirit”. Ukazuje jak wielką moc ma muzyka i jak potrafi jednoczyć ludzi nie zwracając uwagi na podziały.

Po wielkim sukcesie kinowym jakim okazał się film dokumentalny „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprosił fanów do kolejnego spotkania, tym razem w domowym zaciszu i przygotował specjalne wydawnictwo, które zawiera cztery płyty – dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową. Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem. Dyski wideo zawarte w pakiecie, to relacje z dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny. „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” ustanowiło „nowy, złoty standard” w kategorii filmów koncertowych – tak o produkcji można było przeczytać w magazynie Forbes.

Album można zamawiać tutaj.