Depeche Mode zapraszają na dokument „Depeche Mode: Spirits in the Forest”

27 września 2019
ok. 1 minuta czytania

„Depeche Mode: Spirits in the Forest” wchodzi do kin na całym świecie wieczorem 21 listopada. Film zgromadzi fanów z całego świata, aby uczcić muzykę i występy zespołu Depeche Mode. „Depeche Mode: Spirits in the Forest” będzie wyświetlany w ponad 2400 kinach, od Adelaide po Zagrzeb, w ponad 70 krajach.

W 2017 i 2018 Depeche Mode odbyli trasę Global Spirit Tour, podczas której wystąpili przed ponad 3 milionami fanów na 115 koncertach na całym świecie. „Spirits in the Forest” to film wyreżyserowany przez wieloletniego współpracownika artystycznego grupy Antona Corbijna, który pokazuje niesamowitą energię zespołu. Poprzez osobiste historie sześciu fanów Depeche Mode, film pokazuje także dlaczego popularność zespołu stale rośnie oraz dlaczego muzyka Depeche Mode tworzy więź między ludźmi.

W ramach trasy Global Spirit Tour kapela zagrała 21 czerwca 2017 roku na PGE Narodowym.

Film „Depeche Mode: Spirits in the Forest” zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 21 listopada. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 26 września na stronie spiritsintheforest.com, gdzie fani mogą znaleźć najbardziej zaktualizowane informacje na temat uczestnictwa w premierach oraz zapisania się na fan alerty.