Desaster i Gehennah na Black Silesia Festival II

10 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Gwiazdami festiwalu będą niemiecka formacja Desaster i szwedzka Gehennah. Kapele łączy nie tylko styl wykonywanej muzyki (black/thrash metal), lecz również to, że w blisko 30-letniej karierze ani razu nie grały w Polsce. Niemcy, w których składzie jest znany także z Asphyx Stefan Hüskens (tutaj pod ksywką Tormentor), promować będą w naszym kraju wydany w 2016 roku album „The Oath Of An Iron Ritual”. Szwedzka kapela, pod dowództwem Roberta Fjällsby’ego, znanego też jako Rob Stringburner oraz Rob Coffinshaker także w 2016 roku wydała płytę „Too Loud To Live, Too Drunk To Die”.

Skład „Black Silesia Festival II” uzupełnią także: włoscy speed/thrash metalowcy z Violentor, Nekkrofukk znanego kiedyś z Hate Kaosa, który w Gliwicach zagra swój drugi koncert w historii, belgijski Slaughter Messiah, dowodzony przez Lorda Sabathana, znanego wcześniej z Enthroned, a także polska formacja Bestiality.

„Black Silesia Festival II” odbędzie się w gliwickim klubie Mrowisko, przy ulicy Pszczyńskiej 85 w Gliwicach. Bilety, pierwsza, limitowana pula w niższej cenie, są już dostępne i można je zamawiać na tej stronie.