Diego Boneta z „Terminatorem”

9 kwietnia 2018
ok. 2 minut czytania

Jak na razie do filmu zostali zatrudnieni Arnold Schwarzenegger i Mackenzie Davis. Teraz dołączył do nich Diego Boneta.

– Zaczynamy zdjęcia w czerwcu, powinniśmy skończyć w połowie października – mówi Arnold Schwarzenegger. – Bardzo się cieszę na powrót T-800. Jim Cameron będzie nadzorował całość.

Film ma być z jednej strony początkiem nowej trylogii o Terminatorze, a z drugiej będzie sequelem obrazu Jamesa Camerona „Terminator 2: Dzień sądu”.

Seria zaczęła się od produkcji „Terminator” z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Największym sukcesem okazał się „Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku. Obraz pochłonął 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji to około 180 milionów dolarów). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane przez inne dzieła. W kinach film zarobił 580 milionów dolarów. W obsadzie – poza Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 – znaleźli się Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000).

Po nim nakręcono – w 2003 roku – obraz „Terminator 3: Bunt maszyn”, a 6 lat później „Terminator: Ocalenie”. Najnowszy film to „Terminator: Genisys” z 2015 roku. Żaden nie powtórzył sukcesu obrazu „Terminator 2: Dzień sądu”.

Diego Boneta znany jest z serialu „Królowe krzyku” czy filmu „Rock of Ages”. Artysta ma też na koncie dwa albumy „Indigo” oraz „Diego”.