Diplo gra country z Bennym Blanco

20 kwietnia 2020
ok. 2 minut czytania

Diplo po raz kolejny występuje jako Thomas Wesley prezentując swoje muzyczne alter ego. Do kawałka „Do Si Do” zaprosił Benny’ego Blanco, który występouje tu jako Blanco Brown.

To czwarty kawałek Thomasa Wesleya po Lonely” z Jonas Brothers, „Heartless” z Morganem Wallenem i „So Long” z Camem. To tylko część z nadchodzących kooperacji, które zapowiadają płytę Diplo inspirowaną muzyką country.

Oto tracklista „Diplo Presents Thomas Wesley Chapter 1: Snake Oil”
1. Intro (feat. Orville Peck)
2. So Long (feat. Cam)
3. Heartless (feat. Morgan Wallen)
4. Lonely (with Jonas Brothers)
5. Dance With Me (feat. Thomas Rhett & Young Thug)
6. Do Si Do (feat. Blanco Brown)
7. On Mine (feat. Noah Cyrus)
8. Real Life Stuff (feat. Julia Michaels & Clever)
9. Hometown (feat. Zac Brown & Danielle Bradbery)
10. Heartless (feat. Julia Michaels & Morgan Wallen)
11. Old Town Road (Diplo Remix)

Diplo (Thomas Wesley Pentz) to jeden z najbardziej dynamicznych współczesnych artystów. To członek legendarnego już składu Major Lazer, z którym wypuścił ostatnio utwór „Que Calor” z J Balvinem i El Alfą. Także swoją twórczością w LSD z SIĄ i Labrinthem wzbudził duże emocje krytyków i osiągnął ponad miliard odtworzeń w serwisach streamingowych. To nie koniec jego dokonań. Z Markiem Ronsonem stworzył Silk City, a ich singiel z Dua Lipą „Electricity” podbił światowe listy przebojów i wygrał nagrodę Grammy jako najlepszy utwór taneczny. Thomas miał także okazję współpracować z Beyonce, Madonną, Robyn, M.I.A., Bad Bunny i Turnstile.