Diplo nie udało się z Rihanną

9 sierpnia 2017
ok. 1 minuta czytania

– Chciałem, żeby zaśpiewała w utworze Major Lazer. Jeszcze nam się to nie udało – opowiada Diplo. – Myślę jednak, że mamy jeszcze szansę. Chociaż… Jeśli się nie uda, nic wielkiego się nie stanie. Puściłem jej „Lean On”. Powiedziała, że house to nie jej styl. Byłem totalnie zażenowany.

Przypomnijmy, że ostatecznie w utworze „Lean On” zaśpiewała duńska wokalistka MØ. Piosenka (do przypomnienia tutaj) okazała się międzynarodowym hitem. W samym serwisie Spotify odsłuchano jej ponad bilion razy.

Siłą sprawczą Major Lazer jest DJ i producent Diplo. Na przebojową mieszankę formacji składają się niskie basy, jamajskie, dancehallowe rytmy, trapowe wycieczki i EDM-owe podbicia. Ostatni dotąd longplay formacji, którą uzupełniają Jillionaire i Walshy Fire to „Peace Is the Mission” z 2015 roku.

Ostatnia płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.

Wokalistkę można obecnie podziwiać w kinach w obrazie „Valerian i miasto tysiąca planet”.